Font Size

Cpanel

Čo je to podporované zamestnávanie?

 •  Podporované zamestnávanie je časovo vymedzený komplex služieb, ktorého cieľom je podporovať klientov, aby si našli prácu a udržali si miesto na otvorenom trhu práce za rovnakých platových podmienok.

 •  Podporované zamestnávanie je určené pre osoby znevýhodnené na trhu práce (napr. ľuďom s telesným,  duševným alebo zmyslovým postihnutím, ale aj dlhodobo nezamestnaným), ktoré pre získanie a udržanie pracovného miesta potrebujú dlhodobú podporu priamo na pracovisku.

 •  Podporované zamestnávanie pomáha týmto ľuďom nájsť skutočnú šancu zamestnať sa podľa svojich predstáv vďaka integrovanej a vhodnej pomoci a prináša zdravotne postihnutým príležitosť stať sa aktívnym členom spoločnosti. Podpora je poskytovaná podľa individuálnych schopností a potrieb konkrétneho človeka.

 

Kontakt:

Slovenská únia podporovaného zamestnávania
Panenská 29
811 03 Bratislava
Mob.: +421 905 785 200
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. 

Kontakt

 • Slovenská únia podporovaného zamestnávania
  Panenská 29
  811 03 Bratislava
  Mob.: +421 905 785 200
  E-mail:  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Náš TIP

Ukončili sme projekt BPI, viac informácii nájdete TU.

     

Nachádzaš sa tu: Home Všeobecné Čo je to podporované zamestnávanie?